ImperiumReklamy.com - panel logowania

Twój nick lub email:

Hasło:


Nie pamiętasz hasła?

Korzyści uczestnictwa w Imperium Reklamy

Uczestnictwo w programie jest całkowicie darmowe, nie musisz wpłacać żadnych depozytów aby zostać członkiem programu Imperium Reklamy. Uczestnik ma także możliwość wykupienia członkostwa płatnego, które daje różne profity oraz bonusy. W programie masz szansę zarabiać na kilka sposobów. Program generalnie wynagradza swoich uczestników za oglądalnie reklam.
• Za każdego przeczytanego emaila (po obejrzeniu reklamowanej strony) otrzymasz minimum 1gr.
• Za oglądanie reklamowanych stron po zalogowaniu w programie otrzymasz minimalnie 0.5gr za każdą obejrzaną stronę.
• Uczestnik może także promować specjalną stronę gdzie wynagrodzenie wynosi 1zł za każde 1000 odsłon tejże strony.
• W zależności od zainteresowania reklamodawców, program oferuje także płatne zadania których wartość będzie zależna od stopnia skomplikowania oraz zaangażowania w zadanie
• Naszym uczestnikom oferujemy 2 poziomowy program partnerski, gdzie może zarobić 15% od poleconej osoby oraz 10% od osoby poleconego drugiego poziomu.
• Dla najaktywniejszych uczestników rozpisywane są konkursy aktywności z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi.
• Aby wypłacić pieniądze zgromadzone w programie wymagane jest osiągnięcie progu 5zł (dla doładowań telefonów pre-paid) lub 15 zł na wypłaty na konta bankowe, konto PayPal lub AlertPay.

Co oferujemy naszym reklamodawcom

Program Imperium Reklamy należy do sieci portali reklamowych firmy AdnoX.pl. Firma specjalizuje się w prowadzeniu tego typu serwisów reklamowych, ciesząc się dużym uznaniem oraz zaufaniem coraz większej bazy zadowolonych klientów.
Imperium Reklamy oferuje kilka rodzaji reklam, które można dopasować do swoich potrzeb. Wykupując mailing w serwisie masz pewność że nie będzie uznany jako spam, ponieważ każdy uczestnik wyraził zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych. Do każdej reklamy reklamodawca otrzymuje statystyki, bez konieczności logowania w systemie. Jeżeli kupujący wymaga faktury VAT za swój zakup, taką chęć wystarczy zgłosić poprzez dział kontakt.
Zakup reklamy w programie jest bardzo prosty, wystarczy wypełnić krótki formularz zamówienia oraz skorzystać z szerokiego wachlarza opcji zapłaty za reklamę, gdzie każdy znajdzie dla siebie wygodną formę zapłatę za reklamy (włączając w to płatności przez SMS).

Kupując reklamę w serwisie Imperium Reklamy masz pewność że zostaniesz obsłużony w należyty sposób a tania reklama pozwoli zapoznać się szerokiej rzeczy internautów z Twoim serwisem, sklepem, aukcją którą chcesz zareklamować. Program jest otwarty na różne formy reklamy, nawet te najmniej konwencjonalne. Wszystko zależy od wyobraźni reklamodawcy. Nasi uczestnicy otwarci są na różne sposoby zarabiania i zapoznawania się z ofertą reklamową.

O ImperiumReklamy.com

ImperiumReklamy.com to jeden z najstarszych programów reklamowych w Polsce. Istnieje na rynku od 2004 roku ciesząc się niezmienną popularnością wśród internautów, którzy zaczynają swoją przygodę z zarabianiem w internecie. Program cieszy się także dobrą opinią wśród reklamodawców, którzy szukają relatywnie taniej i skutecznej reklamy.

Imperium Reklamy skupia się głównie na dostarczaniu mailingu do swoich uczestników oraz generowaniu trafficu według zapotrzebowań klienta. Program jest jednak otwarty na nowe formy reklamy wymagające interakcji między reklamą a uczestnikiem.
Imperium Reklamy to jeden z pięciu serwisów reklamowych firmy AdnoX.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie jako uczestnik oraz jako reklamodawca. Sprawdź jakie możliwości oferuje tego typu serwis internetowy.

Uczestników w programie:45,956
Wypłaty i wydatki:179,400.18
Lista wypłat w programie
Dzisiejsze zarobki uczestników:0.41
Liczba kliknięć w reklamy:104
Wysłanych dzisiaj e-maili:0
Liczba dzisiejszych rejestracji:0
Użytkownicy online:5
Goście online:0

Jeżeli szukałeś innego portalu niż ImperiumReklamy.com ale nadal szukasz reklamy w internecie, zapraszamy na nasze pozostałe serwisy:

Swiat-Reklam.net
PulsReklamy.pl
ZielonyMail.com
CentrumReklamy.com

Jeżeli nadal nie zadowala Cię oferta reklamowa w/w programów, napisz do nas przez dział kontakt - postaramy się pomóc i znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych aukcji na portalu allegro.

Zasada działania programu jest bardzo prosta. Uczestnik rejestrując się do portalu, wyraża zgodę na otrzymywanie treści reklamowych. Wynagrodzenie które otrzymuje jest zachętą do zapoznawania się z reklamowanymi stronami, produktami, sklepami, aukcjami allegro etc. Reklama ta jest jednym z najtańszych sposobów dotarcia do całkiem dużej grupy internautów z dużą szansą na to, że oglądający reklamę zainteresuje się tym, co reklamodawca ma do zaoferowania.
Imperium Reklamy jest otwarte na innowacje i na nowe formy reklam, które wymagają większego zaangażowania ze strony oglądającego reklamę, jednocześnie pozwalając mu na większy zarobek - proporcjonalnie do wymagań i stopnia trudności zadania.

Pneumatyka Tczew | Tani mailing | Tania reklama | Zarabianie w internecie | Reklama za smsa | Zarabianie w internecie